Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 15.08.2009, 21:59
Strasznie nudny mecz. Zamiast napykac sobie bramek to plątali sie bez celu. Przynajmniej z 5:0 powinno byc. Jopa pewnie wpuscil bo niby po kontuzji i zeby sie wgral w druzyne. Jakby niedaj Bóg Głowa kontuzje zlapal to koniec.
Odpowiedz cytując