Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
234
15.08.2009, 21:59
Strasznie nudny mecz. Zamiast napykac sobie bramek to plątali sie bez celu. Przynajmniej z 5:0 powinno byc. Jopa pewnie wpuscil bo niby po kontuzji i zeby sie wgral w druzyne. Jakby niedaj Bóg Głowa kontuzje zlapal to koniec.
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS