ciacho napisał(a):

|
Ale nudziarstwo. Dawno się tak nie męczyłem oglądając mecz. Poziom gry niestety biedny. Zamiast poćwiczyć jakieś schematy gry to naszym się biegać nie chce. Gramy w przewadze, a przez większość meczu 2 defensywnymi pomocnikami. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział.. Cieszy jedynie wynik, ale przy tak słabej drużynie i w dodatku grającej w 10 powinien sunąć atak za atakiem, a z tego co kojarzę to oprócz bramek nie było nawet strzału celnego na bramkę.
|
To my chyba inne mecze ogladlismy.Ogólnie mecz w naszym wykonaniu nie był zły, a momentami to było przezajebiscie.Niektóre akcje były jak z Camp Nou...