Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 15.08.2009, 21:51
Ale nudziarstwo. Dawno się tak nie męczyłem oglądając mecz. Poziom gry niestety biedny. Zamiast poćwiczyć jakieś schematy gry to naszym się biegać nie chce. Gramy w przewadze, a przez większość meczu 2 defensywnymi pomocnikami. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział.. Cieszy jedynie wynik, ale przy tak słabej drużynie i w dodatku grającej w 10 powinien sunąć atak za atakiem, a z tego co kojarzę to oprócz bramek nie było nawet strzału celnego na bramkę.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.08.2009 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując