Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 15.08.2009, 21:43
Niestety, w normalnych zespolach przy tym wyniku wchodza juniorzy zeby sie ogrywac, u nas wchodzi 30-letni Jop...
Po co nam tyle druzyn juniorskich?
Ostatnio edytowane przez Maciu¶ : 15.08.2009 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytuj±c