Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 15.08.2009, 20:55
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
No niezle nam pojechali

A co do meczu to oby taka gra trwala jak najdluzej. Wazne ze jest agresja,presing i Broziu sie odblokowal
Odpowiedz cytując