tofik napisał(a):

A co do wyniku to golimy po kolei kto się tam nawinie w lidze i innej opcji nie ma
|
Wiem, że serce boli każdego Wiślaka jak się do tego wraca, ale aż żal ściska, że Bełchatowianie to nie Levadia- nawet stroje podobne
2:0 do przerwy i rewanż mielibyśmy z głowy, a tak...
Co do meczu to jest to czego brakowało wcześniej, czyli skuteczność. Dwie bramy walnęliśmy z niczego i po sprawie, podobnie było z Zagłębiem, tak samo z Ruchem i trzymajmy się schematu dalej.