Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 15.08.2009, 20:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
A co do wyniku to golimy po kolei kto się tam nawinie w lidze i innej opcji nie ma
Wiem, że serce boli każdego Wiślaka jak się do tego wraca, ale aż żal ściska, że Bełchatowianie to nie Levadia- nawet stroje podobne
2:0 do przerwy i rewanż mielibyśmy z głowy, a tak...

Co do meczu to jest to czego brakowało wcześniej, czyli skuteczność. Dwie bramy walnęliśmy z niczego i po sprawie, podobnie było z Zagłębiem, tak samo z Ruchem i trzymajmy się schematu dalej.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując