Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 15.08.2009, 20:48
Sędzia nie daje pograć. GKSy się kładą przy każdym dotknięciu, jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć z 30 fauli do końca spotkania.
A co do wyniku to golimy po kolei kto się tam nawinie w lidze i innej opcji nie ma
..
Odpowiedz cytując