Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 15.08.2009, 20:28
Napisałem Oby, niech sypnie bramkę jeszcze. 2-0 i chcemy więcej, dominacja.
Scyzoryki ugryźli Legię, jest dobrze. Dobrze, że Paweł się odblokował
Odpowiedz cytując