Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 15.08.2009, 19:25
O ile nasze zmiany w składzie były do przewidzenia, o tyle Bełchatów po rewolucji. U nas Cantoro za Diaza, Diaza brak nawet na ławce. Cebanu za kontuzjowanego(?) Pawełka. Ja liczylem na Ćwielonga za Kirma, ale jednak Słoweniec w wyjściowej jedenastce. W Bełchatowie Cecot, Gol, Cetnarski i Małkowski na ławie, za nich Szyndrowski, Tosik, Costly i Korzym. Na tych dwóch ostatnich trzeba uważać. Tosik pewnie czerwień dostanie, bo to kosa nie lada.

@royalmichael
Cantoro to żadne zaskoczenie- z Lubinem też wszedł najpierw Cantoro. Zresztą Argentyńczyk grał całkiem nieźle, a Jirsak bardzo przeciętnie.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 15.08.2009 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując