Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 15.08.2009, 19:22
W środku Cantoro i Sobol. Czyżby znowu duet, który rozniesie obronę przeciwnika? Ilie Cebanu. Mam troszkę obaw, ale oby pokazał, że dobry z niego bramkarz. I żeby tylko obrona nie sprawiała mu przykrych niespodzianek. GKS się na nas rzuci. My musimy szybko zacząć punktować.



Odpowiedz cytując