|
W środku Cantoro i Sobol. Czyżby znowu duet, który rozniesie obronę przeciwnika? Ilie Cebanu. Mam troszkę obaw, ale oby pokazał, że dobry z niego bramkarz. I żeby tylko obrona nie sprawiała mu przykrych niespodzianek. GKS się na nas rzuci. My musimy szybko zacząć punktować.
|