tylko_na_kilka_dni napisał(a):

royal ma racje. Napewno padnie na Diaza . Zarty zartami, ale miejmy nadzieje, ze Cebanu bedzie bronil przez caly mecz. I to dobrze bronil.
|
A pamiętacie ten mecz Amici z fazy grupowej Pucharu UEFA co przegrali bodajże 1:5 i w 60, czy 70 minucie stracili bramkarza i stanął Burkhardt i puścił tylko jedną? Może tak by było z Diazem ; )
Po za kadrą A jest do rozgrywek zgłoszona kadra B (jak w pucharach)?