Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 15.08.2009, 18:00
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
royal ma racje. Napewno padnie na Diaza. Zarty zartami, ale miejmy nadzieje, ze Cebanu bedzie bronil przez caly mecz. I to dobrze bronil.
A pamiętacie ten mecz Amici z fazy grupowej Pucharu UEFA co przegrali bodajże 1:5 i w 60, czy 70 minucie stracili bramkarza i stanął Burkhardt i puścił tylko jedną? Może tak by było z Diazem ; )

Po za kadrą A jest do rozgrywek zgłoszona kadra B (jak w pucharach)?
Odpowiedz cytując