Ja bede z calej sily do konca rozgrywek trzymal kciuki za Zaglebie oraz za Jage, by te zespoly utrzymaly sie w lidze, jako ze z korupcyjnego bagna wyszly z twarza i poniosly odpowiedzialnosc za swoje czyny. Gdyby nie to, ze niezbyt lubie Korone, to smialo dolaczylbym ich do tego grona
Krancowo inaczej zapatruje sie natomiast na kwestie ligowego bytu Cracovii, ktora nie dosc ze w skandaliczny sposob zalatwila sobie pozostanie w ekstraklasie, to w dalszym ciagu jej udzial w aferze korupcyjnej pozostaje nierozliczony. Licze, ze Legia ich dzisiaj zniszczy wysoko i do zera.