Wyświetl pojedynczy post
invincible
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 15.08.2009, 16:22
z jednej strony mamy ogromny problem, bo nie ma klasowego bramkarza - tu zawalil klub na calej lini
z drugiej strony to dobrze dla Ilie bo uwazam go za bardzo zdolnego chlopaka ze dostanei szanse sprobowania sie w meczu o stawkę w pierwszej druzynie

powodzenia
Odpowiedz cytując