|
z jednej strony mamy ogromny problem, bo nie ma klasowego bramkarza - tu zawalil klub na calej lini
z drugiej strony to dobrze dla Ilie bo uwazam go za bardzo zdolnego chlopaka ze dostanei szanse sprobowania sie w meczu o stawkę w pierwszej druzynie
powodzenia
|