Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
Od: 08.2009
Offline
#
175
15.08.2009, 16:14
w0lno.
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21607
I jak cieszycie się :/ ?
Ciekawe z jakiej strony pokarze się Cebanu. Miejmy nadzieję, że pójdzie w ślady Dolhy i godnie zastąpi Mariusza. Może wreszcie 'wypłynie' talent Ilie?
Przestańcie sie łudzić, że przy Kazimierskim jakikolwiek bramkarz Wisły "pójdzie w ślady Dolhy" i będzie pewnym punktem zespołu.
Kazimierski i dobry trening wraz z grą to piłkarski oksymoron.
Bankowiec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Bankowiec