Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 15.08.2009, 16:14
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21607

I jak cieszycie się :/ ?
Ciekawe z jakiej strony pokarze się Cebanu. Miejmy nadzieję, że pójdzie w ślady Dolhy i godnie zastąpi Mariusza. Może wreszcie 'wypłynie' talent Ilie?
Przestańcie sie łudzić, że przy Kazimierskim jakikolwiek bramkarz Wisły "pójdzie w ślady Dolhy" i będzie pewnym punktem zespołu.

Kazimierski i dobry trening wraz z grą to piłkarski oksymoron.
Odpowiedz cytując