Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 15.08.2009, 15:56
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21607

I jak cieszycie się :/ ?
Ciekawe z jakiej strony pokarze się Cebanu. Miejmy nadzieję, że pójdzie w ślady Dolhy i godnie zastąpi Mariusza. Może wreszcie 'wypłynie' talent Ilie?
Odpowiedz cytując