Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
leo290
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
171
15.08.2009, 14:31
Syn wielki fan Wisły przejechał dziś 400 km do Krakowa aby być na meczu niestety kasy zamknięte!!!!!
Co ma robić może ktoś ma bilet na zbycie albo pomoże w inny sposób. Chłopak ma 17 lat i błąka się po Krakowie
leo290
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leo290
Znajdź inne posty napisane przez leo290