Wyświetl pojedynczy post
leo290
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 15.08.2009, 14:31
Syn wielki fan Wisły przejechał dziś 400 km do Krakowa aby być na meczu niestety kasy zamknięte!!!!!
Co ma robić może ktoś ma bilet na zbycie albo pomoże w inny sposób. Chłopak ma 17 lat i błąka się po Krakowie
Odpowiedz cytując