Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 15.08.2009, 14:14
Wracajac na stare smieci ,to jak sie oglada mecz na stadionie Piasta ,gdzie w tle rosnie żywopłot ,to sie zastanawiam ,co zlego było ze stadionem ŁKS'u,ze sie nei nadawal do gry
Odpowiedz cytując