Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Piotr R
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1030
15.08.2009, 13:09
No widzisz misiu...a wystarczy trochę pomyśleć zamiast wstawiać rubaszne, trendy, cool emotikony
Piotr R
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotr R