Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
165
15.08.2009, 12:31
WiślakMyślenice
napisał(a):
"Wiślacki Świat" jest w niedzielę nieczynny. Spróbuj w restauracji "u Wiślaków", tam mogą być jeszcze bileciki.
dzis jest sobota, nie niedziela, ale to tylko taki maly off topic
re_set
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do re_set
Znajdź inne posty napisane przez re_set