Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3988
Stary 15.08.2009, 11:04
madenn napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko powiazane z motywem przewodnim tematu
czy razem z budowa naszego stadionu jest planowana renowacja ul.Reymana
uliczka była w opłakanym stanie jeszcze przed zamknięciem a co dopiero po budowie kiedy to duża ilość ciężkiego sprzętu na pewno nie poprawi stanu nawierzchni
Jest planowana tym bardziej, że z chodnika nic nie zostało...

Reymana ma byc przerobiona w trakt pieszo-rowerowy, przetarg będzie pewnie ogłoszony po nowym roku...
Ddf
Odpowiedz cytując