madenn napisał(a):

mam pytanko powiazane z motywem przewodnim tematu
czy razem z budowa naszego stadionu jest planowana renowacja ul.Reymana
uliczka była w opłakanym stanie jeszcze przed zamknięciem a co dopiero po budowie kiedy to duża ilość ciężkiego sprzętu na pewno nie poprawi stanu nawierzchni
|
Jest planowana tym bardziej, że z chodnika nic nie zostało...
Reymana ma byc przerobiona w trakt pieszo-rowerowy, przetarg będzie pewnie ogłoszony po nowym roku...