w razie niepowodzenia (odpukać) w tym temacie znowu dzisiaj będzie nadawanie na zawodników, trenerów i działaczy zaraz po meczu. Ale żeby ruszyć dupę pociągiem to już nie ma komu!! TO jest żenujące żeby z 20 tysięcy "oddanych Wiśle' pojedzie nas dzisiaj 700... to jest po prostu paranoja ! takich kibiców sukcesu powinno sie w dupę kopnąć i raz na zawsze wy..........ić Jakiś pajac pisze na skwk(w komentarzach) że w dobie kryzysu ludzie nie mają pieniędzy - śmiech na sali! 35 złotych : tyle samo co na Wiśle, a jakoś żeby kupować od koni za 100 złotych bilet na legie to macie pieniądze.. prawda jest taka, że z meczu na mecz jeździ nas coraz mniej a koło listopada będzie nas pewnie z 300... ale żeby nie było tak dobijająco : 300 było też Spartan a jaką zrobili korbę
