|
Senior Member
Offline
|
#156

15.08.2009, 10:11
|
qubu napisał(a): 
|
Prawie zawsze (jeśli chodzi o erę Cupiała) bramka nie była naszą mocną stroną. Artek Sarnat, Trabalik, Angelo, Piekut - oni nie należeli do najlepszych w bramkarskim fachu. Był jeden dobry bramkarz, ale okazał się judaszem.
|
O Majdanie zapomniałeś 
|
|