Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 15.08.2009, 10:11
qubu napisał(a):Wyświetl post
Prawie zawsze (jeśli chodzi o erę Cupiała) bramka nie była naszą mocną stroną. Artek Sarnat, Trabalik, Angelo, Piekut - oni nie należeli do najlepszych w bramkarskim fachu. Był jeden dobry bramkarz, ale okazał się judaszem.
O Majdanie zapomniałeś
Odpowiedz cytując