Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 15.08.2009, 10:04
Prawie zawsze (jeśli chodzi o erę Cupiała) bramka nie była naszą mocną stroną. Artek Sarnat, Trabalik, Angelo, Piekut - oni nie należeli do najlepszych w bramkarskim fachu. Był jeden dobry bramkarz, ale okazał się judaszem.
Odpowiedz cytując