Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 15.08.2009, 09:42
Jeszcze nigdy w "nowożytnej" Cupiałowej historii Wisły nie mieliśmy tak słabo obsadzonej bramki ! Żeby człowiek musiał drżeć przy każdym np. wycofaniu do własnej bramki ! Najgorsze jest to że wiemy iż pierwszego choć słabego bramkarza absolutnie nie ma kim wartościowymzastąpić. Gwarancją tego jest najsłabszy od lat trener bramkarzy. Do wyboru mamy niewiele: albo niemal pewne dalsze babole Pawełka albo wysoce prawdopodobne babole Cebanu. Z dwojga złego to jestem bliższy przełkniecia ewentualnego babola Cebanu niż kolejnego babola w wykonaniu Mariusza. Niech sie przynajmniej Ilie czegoś uczy i nabiera doświadczenia. Dawanie kolejnej szansy Pawełkowi w meczu z GKS będzie przesadą. On ewidentnie wymaga mocniejszego wstrząsu a takowym będzie dla niego posadzenie go na ławie
Odpowiedz cytując