Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3986
Stary 15.08.2009, 08:27
@Arturo Qr2nów - pomyślałem dokładnie tak samo co do parku Jordana. Nie ma miejsca wokół stadionu.

A kibice Legii mają tak dobrze? Przecież jeśli tam już ich wpuszczą to najwyżej garstkę. Na stadionie cisza jak makiem zasiał.
Odpowiedz cytując