A prosze bardzo dawac Cebanu do bramki ,zobaczymy jako to nasz wybitny trener bramkarzy przygotowal go do sezonu.
Narzeka ze Mariusz jst "zaszczuty" ,co jest jawną gierką spychająca odpowiedzialnosc jego bezndziejej pracy jako trenera na kibicow ,to zaobaczmy jak wypada Ilie.
Moze Ile tez jest "zaszczuty"

?Z checia sie przekonam