Ściągłem sobie Oblivion Złota Edycja. I się okazało ze tam po polsku jest tylko proces instalacyjny i menu. Dialogi, (nawet napisy0 nie są po polsku. Jak instaluje spolsczczenie i ten path, tak jak pisalo do zwyklej wersji tejze gry, nic nie dalo. Czy jest na to jakas rada, czy w ogole Zlota Edycje da spolszczyc, czy po prostu dwa dni sciagania na nic
