Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 14.08.2009, 22:10
wislacki napisał(a):Wyświetl post
a znasz innego?

No powiedzmy, że Brożkowi dał się rozwinąć, ale choć cenię Skorżę pod tym względem niestety kuleje.
a co z Boguskim, Marcelo (Cleber przecież odszedł ponieważ wiedział, że Skorża będzie stawiał na Marcelo) i Ćwielongiem, który dostaje nieustannie szanse mimo tego że część forum nie chce żeby grał?

Żeby nie było off topa, mam nadzieje że Wisła zagra z podobnym zaangażowaniem jak w Lubinie, do tego jeśli dołożymy skuteczność to zwycięstwo pewne. Liczę że Brożek się w końcu przełamie i kolejną bramkę Małego. Stawiam 3:0 po golach Pawła Brożka, Małeckiego i Kirma.

Dobre jest to z Pawełkiem, ale i tak wydaje mi się że zagra ja dałbym szanse Cebanu na jeden mecz, ale szczerze to wątpię żeby czymkolwiek się wyróżnił, jeśli nie wykazuje się niczym w ME...
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując