Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.08.2009, 20:26
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
nie zdziwcie się jak zamiast Pawełka zagra Kurto.
Kazimierski niedawno tak mówił:
W takim razie teraz koncentruje się Pan na jak najlepszym przygotowaniu Mariusza Pawełka.
- Nie można też zapominać o Filipie Kurto. To bardzo zdolny facet, przyszłość powinna należeć do niego. Teraz ma pewne miejsce w kadrze Wisły i niewykluczone, że wkrótce zostanie drugim bramkarzem. Cały czas się uczy, ale nie bałbym się go wystawić w meczu ligowym.
To byłoby bardzo odważne posunięcie.
- Ale ja się nie boję. Wszystko zależy od pierwszego trenera, ale nie wykluczam, że jeszcze w tym sezonie Filip może zagrać w ekstraklasie. Wytrzyma ciśnienie i będzie OK.
źródło:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,6877948,Wisla_przetestuje_nawet_50_bramkar zy.html?as=2&ias=2&startsz=x
nie z tym trenerem, Skorża niestety nie stawia na młodych
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując