Wyświetl pojedynczy post
tycek.
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.08.2009, 20:17
Obiektywnie patrząc. Wisła wygra ten mecz conajmniej dwoma bramkami... dlaczego ? ma wielu zawodników, którzy mogą zdobywać bramki, jak nie Brożek to jest Małecki, który potrafi wykończyć akcje jak to w Lubinie pokazał. Bełchatów od początku nie istnieje w lidze, kiepski występ w Bytomiu oraz remis u siebie z Jagą, to napewno nie jest to co oczekiwał trener Ulatowski od swoich podopiecznych, do Sosnowca zapewne przyjedzie z zamiarem zdobycia jednego pkt, czyli defensywna gra, która zapewne ich zgubi, jeżeli Wisła strzeli szybko pierwszą bramkę, to Bełchatów sie odsłodni i dostanie kolejne ciosy. Wynik: 2:0 dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez tycek. : 14.08.2009 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując