Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
invincible
Banita
Od: 08.2009
Offline
#
1011
14.08.2009, 19:46
http://slasknet.com/live/152.html
po bramce Szewczuka nasi bracia z Wrocławia remisują 1-1 z Bytomiem
Widzów 7 000
Powód: 1-1
Ostatnio edytowane przez invincible : 14.08.2009 o godz. 19:47.
invincible
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez invincible