Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
Od: 08.2004
Offline
#
1010
14.08.2009, 19:06
http://sport.wp.pl/kat,1719,title,WD...l?ticaid=1890c
Lechem nie chcą być. Amicą też... Może się zdecydują na Pcimiankę albo Izolator Boguchwała.
WISŁA ZAWSZE PANY
swój chłop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swój chłop
Znajdź inne posty napisane przez swój chłop