Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 14.08.2009, 18:31
palikot napisał(a):Wyświetl post
byłem dzis po bilet ok 15 i na liscie byłem 830... powiedzmy ze jeszcze ok 100 biletów do 18 zeszło jutro, dziadki dokupią na krytą i bedzie tyle co na Ruchu

A co do tego powyzej to sprzedarz biletów na najlbliższy mecz top i kazdy kolejny w tym sezonie(mecz top) powinien rozpoczynac się w poniedziałek i trwać do srody za okazaniem biletów z meczów: Wisła-Ruch, Wisła-Bełchatów, Wisła- Jagiellonia itd. w komplecie! A dalej niech sie pseudokibice sciskają w kolejkach i mam nadzieje ze co 2 zasłabnie z braku tlenu
Popieram w 1000% Przynajmniej poniedziałek-wtorek dla jeżdżących a później reszta która niby jest wielkimi fanami od hitowych meczów
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
Odpowiedz cytując