Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 14.08.2009, 18:22
tofik napisał(a):Wyświetl post
Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.
dodam ze teraz to wyglada tak jakby był motorem napedowym Ruchu, ciagle faulowany, ładnie xd

heh i zmarnował setke, ale 90 minut gra i nadal biega szybciej niz wszyscy
Ostatnio edytowane przez HEDu : 14.08.2009 o godz. 18:31.

Odpowiedz cytując