tofik napisał(a):

|
Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.
|
dodam ze teraz to wyglada tak jakby był motorem napedowym Ruchu, ciagle faulowany, ładnie xd
heh i zmarnował setke, ale 90 minut gra i nadal biega szybciej niz wszyscy
