Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 14.08.2009, 17:33
Niedzielan asysta i bardzo ładnie gra, oglądam mecz Ruchu, gra na lewym i prawym skrzydle i w srodku, dostał 3 podania prostopadłe ze wychodził sam na sam (juz raz minal bramkarza nawet) ale odgwizdano spalone niesłuszne, Andrzej sie wkur*** niesamowicie i dyryguje Ruchem jak kapitan, ma chec widac do gry tam, duza szybkosc, nawet drybluje ... i tak jakby przestał bać sie grac twardo. W Wisle grał całkiem inaczej, z blokadą jakąś.

Odpowiedz cytując