Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3975
Stary 14.08.2009, 17:25
Bankowiec napisał(a):Wyświetl post
Teraz to już mleko wylane.Aczkolwiek nie miałbym nic przeciwko kilku korektom w harmonogramie prac. Dlatego mówie o okresie, kiedy harmonogram i sposób prac były rozpissywane. Nie wierzę, by nie istniał sposób takiego budowania trybuny, aby nie można było "wyprowadzki" skrócić o kilka miesiecy i w międzyczasie normalnie rozgrywać meczów.

Moim zdaniem zabrakło dobrej woli ze strony miasta i dopilnowania projektu ze strony klubu. Tak wszyscy byli zadowoleni "wielką łaską" jaką Wiśle robi miasto budując stadion, że już nie zadbano o to, aby okres budowy bardziej uwzględniał bieżące interesy klubu. A można to było zrobić jak pokazują przykłady innych miast. W Poznaniu pauza nie będzie trwać przecież cały sezon.

U nas niestety jest tak, że jedni drugim muszą pokazywać, jacy to sa ważni. A wiec skoro miasto zdobywa się na "karkołomne" wyżeczenie, to i Wisła musi az do przesady odczuć temat remontu stadionu. Przypomnę, że były niegdyś nawet takie projekty, aby stadion "wyłaczyć" na więcej niż rok! To jest myslenie, które idzie w całkowicie złą stronę. Brak dobrej woli i tyle.
To, że nam się buduję stadion jest wynikiem wielkiego farta i strategii Majchrowskiego.
Zobacz w tych trudnych czasach, gdy nie ma pieniędzy na pólnocną obwodnicę Krakowa, tramwaj na Ruczaj, halę wid-sport, na wykonczenie hali podziemnego dworca PKP, trasę Nowopłaszowską itp, buduje nam się stadion, który będzie gwarantem stabilnej przyszłości naszego klubu.Zamiast narzekać proponował bym podziękować losowi za to co mamy.
Rozgrywanie meczów na naszym obiekcie teoretycznie było by możliwe, ale na pewno spowodowało by podwyższenie kosztów budowy jak i czasu prac.

Mam wrażenie, że kibice Wisły są zdecydowanie najbardziej rozpieszczonymi kibicami piłkarskimi w Polsce...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 14.08.2009 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując