Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.08.2009, 17:09
Właśnie a propo paintballa to w Skawinie lub ciut za Skawiną nie pamiętam dokładnie otwarto nowe pole do gry czy coś takiego ma ktoś jakieś info na ten temat ?Z chęcią bym się wybrał gdyż to rzut kamieniem odemnie
Odpowiedz cytując