Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10303
Stary 14.08.2009, 15:40
2 pytania.

1.Jak zrobic sobie zabezpieczenie na neostrade
Tzn.jak to ustawic w konfiguracji zeby to mialo rece i nogi

2.Jaki jest potzrebny dokument i czy moge go sciagnac do wypelnienia i wyrobienia legitymacji ubezpieczeniowej
Odpowiedz cytując