Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
10299
14.08.2009, 14:30
Zależy jak poważna była to kontuzja.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
kuba-wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba-wisla
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba-wisla!
Znajdź inne posty napisane przez kuba-wisla