Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10297
Stary 14.08.2009, 13:31
http://www.youtube.com/watch?v=wnctaPXKD6M&feature=fvw

Zna ktoś tytuł tej piosenki ? Kayah to kiedyś śpiewała, w naszej wersji tytuł brzmiał "Śpij, kochanie śpij", mnie chodzi jednak o tytuł oryginalny.
Odpowiedz cytując