Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
wislak adam
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Ostrów Maz
Offline
#
143
14.08.2009, 12:52
jesli zagramy jak z Zagłębiem to mysle ze wygramy bez problemu, oczywiscie agresywnosc musi byc;P
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez wislak adam : 14.08.2009 o godz. 12:52.
wislak adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak adam
Znajdź inne posty napisane przez wislak adam