Wyświetl pojedynczy post
wislak adam
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Ostrów Maz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 14.08.2009, 12:52
jesli zagramy jak z Zagłębiem to mysle ze wygramy bez problemu, oczywiscie agresywnosc musi byc;P
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez wislak adam : 14.08.2009 o godz. 12:52.
Odpowiedz cytując