Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 14.08.2009, 10:19
Wisła Kraków - GKS Bełchatów - 3:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Pi.Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki,Pa.Brożek
Bramki: Małecki, Pa.Brożek x2
Zmiany: Cantoro, Jirsak, Ćwielong