Heja, szukamy ekipy do paintballa, kiedyś na meczu zgadaliśmy się z chłopakami na wspólny wypad: paintball + grill + piwko, niestety zgubiłem tel. i nie mam namiaru na nich, może tu się zgłoszą.
Teraz do wszystkich jeżeli macie ochotę postrzelać to planujemy wybrać się w piątek (po relacji meczu z Arką, niestety nie możemy jechać) - może uda się załatwić że będzie tv i mecz właśnie na miejscu tzn. na hali paintballowej -
Będziemy mieć specjalną zniżkę bo właściciel to też Wiślak z krwi i kości.
jak chcecie się więcej dowiedzieć to jest stronka
www.rywalizacja.com.pl
Hala Paintball ASG Rywalizacja
Pozdro Karabur