For_FuN_ napisał(a):

Blaszczykowski napewno ma taka klauzule(byla o tym mowa, kiedy byl finalizowany transfer do Borussi)...zycze mu w takim razie podwojnie zmiany klubu na lepszy(gdyby Liverpool wylozyl te 10 mln funtow, to bylaby niezla kaska, moze na transfery ).
|
Klauzuli w przypadku Kuby Błaszczykowskiego raczej jednak nie ma. Przynajmniej tak mówią u nas w klubie.