FraMat napisał(a):

ps.
też jestem zdania, że gdyby Cebanu był choć trochę lepszy, dawno by Mariusza wygryzł
|
Skoro o dedukcji tutaj tyle

..skoro jest słabszy od Pawełka, a on jest poniżej średniej ligowej, to jaki jest sens trzymania Cebeanu? Zakładając,że Pawełek nie robi postępów a wręcz sie cofa, to Ile już powinien spokojnie stąpać mu po piętach,a tak nie jest. Kiepsko z tymi bramkarzami mamy.