Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 13.08.2009, 22:16
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Jakiej klasy bramkarzem by nie był Pawełek to żałosna jest radośc z powodu kontuzji Naszego piłkarza. Naprawdę jeśli kogoś cieszy jego kontuzja to powinien odejśc od kompa i się porządnie pierd**** w łeb. Bo skoro wcześniej Cebanu nie był w stanie wywalczyc sobie miejsca w składzie to oznacza że lepszy od Mariusza nie jest. Aha, koledze z Bobem Marley'em w avatarze radzę trochę mniej jarac bo ci to nie idzie na zdrowie. A Kordel - nie pogrążaj się w obronie swojej kiepskiej teorii. Pozdrawiam
Tak, tak Zahorski też wygrał kiedyś rywalizację w kadrze z Brożkiem czy Wichniarkiem - bo jest lepszy... ;]

W moim pierwszym poście było pełno ironii, ale niestety wolisz obrażać innych kibiców niż czytać ze zrozumieniem.


BTW - ból mięśni brzucha to raczej nie połamana noga? Ciekawe czy tak broniłeś Dawidowskiego, gdy miał zerwane więzadła...
Odpowiedz cytując