Ajj już od kilku godzin na oficjalnej stronie (
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria) jest "
Zdjęcia z budowy (Liczba galerii w tej kategorii: 38)"
Już myślałem, że dodali nowe zdjęcia a tu żadnych nowych nie ma a ilość galerii to 37, co ciekawe rano było 37
Co do stadionu faktycznie lepiej bez dodatkowych słupów