Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3953
Stary 13.08.2009, 22:14
Ajj już od kilku godzin na oficjalnej stronie (http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria) jest "Zdjęcia z budowy (Liczba galerii w tej kategorii: 38)"
Już myślałem, że dodali nowe zdjęcia a tu żadnych nowych nie ma a ilość galerii to 37, co ciekawe rano było 37


Co do stadionu faktycznie lepiej bez dodatkowych słupów
Odpowiedz cytując