A po co Wam ten bonusy, punkty, koszulki? Przecież nie dla nich jeździmy do Sosnowca. Wygląda to jakby jeden z drugim chcieli się pokazać przed innymi "Patrz, byłem w Sosnowcu"
Robienie list? Po co to komu potrzebne? Kto jeździ, ten bez wyrzutów sumienia może patrzeć w lustro.
Zbierajcie bilety na pamiątkę...
