http://www.krak.tv/kategoria-9,film-646.html - nasz trenerio przed meczem z Bełchatowem. Podoba mi się to co mówi o agresywności, mam nadzieje, że faktycznie nasza gra będzie się tym się cechowała. No i o Pawełku, który jest jaki jest, ale jezeli nie zagra to moze to byc spore osłabienie. chodze na mecze młodej i to co czasem wyrabia cebanu to jest niedouwierzenia ( niestety w sensie negatywnym). Ale mimo wszystko jestem pewien, że połkiniemy Bełchatów!