Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2421
Stary 13.08.2009, 21:35
ejże, posluchalem tego monologu Lenczyka i mogę tylko stwierdzic, że miotał się między chęcią przypodobania a niechęcią powiedzenia pewnych rzeczy do końca.

Wolałbym, zeby po prostu powiedział: starałem sie profesjonalnie trenowac Wisłę oddając jej wtedy całe serce, a teraz będę starał się profesjonalnie trenowac Cracovię.


Niestety od kilku lat Lenczyk stracił kontakt z rzeczywistością. Pozostało pustoslowie, bajania.
Myslałem, że tacy ludzie mają zapewnioną jakąś godziwą emeryturę zamiast musiec bawić się w ratowanie nieprofesjonalnych klubów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując